Informacje o zmianie miejsca i terminie Krajowego Zafarrancho 2022

sie 12, 2022 | 0 komentarzy

Drodzy Bracia,Informuję że:

– planowane na dzień 14-16 października 2022 ZAFARRANCHO KRAJOWE w Szczecinie zostaje przeniesione do Jadwisina na dzień 28 -30 października 2022.
Przyczyna: odwołanie rezerwacji przez hotel w Szczecinie, niesatysfakcjonujące oferty innych hoteli i ośrodków oraz bardzo wysokie ceny (np. bankiet 300zł).
Geovita w Jadwisinie, po starej znajomości, dała najbardziej satysfakcjonującą ofertę i termin został oficjalnie zarezerwowany (ostatni dostępny).

– planowane na dzień 15 października 2022 na pokładzie sts Kpt. Borchardt wręczenia Nagrody Chwały Mórz zostaje przeniesione do Jadwisina na dzień 29 października 2022.
Przyczyna: sts Kpt. Borchardt poinformował, że może nie być obecny we wcześniej proponowanym terminie. Udział osobno we wręczeniu „Topora” i w Zafarrancho Krajowym byłoby dla wielu Braci zbyt kosztowny i czasochłonny.

Drodzy Bracia,
w związku z trudną sytuacją geopolityczną, kryzysem ekonomicznym i sytuacją pandemiczną organizowanie i uczestniczenie w zjazdach Bractwa staje się trudne. Tak naprawdę nie wiadomo czy i kiedy będziemy się mogli zobaczyć. Dlatego proszę o poważne potraktowanie zaproszenia na Zafarrancho Krajowe oraz dołożenie starań by w nim uczestniczyć oraz by rozpowszechnić tę wiadomość wśród Braci, a szczególnie Jungów. Zafarrancho Krajowe jest kluczowe dla mustrowania i tym samym dla rozwoju Bractwa. Bardzo proszę także o dotrzymanie
terminów zgłoszeń.
ORZAAAA1!!!!!
Jerzy Demetraki-Paleolog
aka VIKING, #78

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz