PRZYPOMNIENIE O ZGŁOSZENIACH NA ZAF

Drodzy Bracia,                 13 marca 2019

Przypominam, że w piątek 15 marca mija termin zgłaszania swojego udziału w spotkaniach: organizowanym przez Mesę Gdańską 29-go marca oraz w Zafarrancho Krajowym  zwołanym na sobotę i niedzielę 30-31 marca. Oba wydarzenia mają miejsce w ośrodku harcerskim HOM w Pucku. Wydarzenia te są rozliczane finansowo oddzielnie  i wpłata za udział w każdym wydarzeniu wymaga oddzielnego imiennego przelewu.  Może to się wydawać niepotrzebnym utrudnieniem – ale dla Skarbnika Brata Zazulina i jego rozliczeń jest to istotne ułatwienie i taką braterską pomoc jesteśmy mu winni. Ogłoszone uprzednio koszty uczestnictwa to 45 złotych za  imprezę Gdańską oraz 75 złotych za Krajową.  Numer konta naszego Bractwa w mBanku jest:

56 1140 2004 0000 3902 7757 9061

Konieczna, jak się okazało, korekta pierwotnie ustalonych kosztów o dodatkowe 30 złotych od każdej osoby przybywającej do Pucka będzie zbierana w gotówce przez naszego Brata Majordomusa Lutosławskiego na miejscu,  w Pucku. Przyjęto takie rozwiązanie aby nie komplikować rozliczeń bankowych poprzez różnicowanie wpłat już dokonanych i jeszcze dokonywanych. Zatem sumy przelewów bankowych  po 45 i 75 złotych są nadal obowiązujące.

Przypominam , że przybywanie do Pucka osób uprzednio oraz terminowo niezgłoszonych  i nieopłaconych a pomimo tego liczących jeszcze w ostatniej chwili  na uczestnictwo, jest bardzo  kiepskim pomysłem ponieważ, ze względów organizacyjnych, nie będzie dla nich miejsca przy stole ani  posiłku na stole. Odradzam.

Przypominam również,  że  możemy się już spotkać (bezpłatnie)  w piątek 29-go marca o godzinie 11:00 na pokładzie DARU POMORZA w Gdyni na uroczystej pośmiertnej dekoracji kapitana Władysława Wagnera  orderem Polonia Restituta za jego przedwojenny wyczyn żeglarski.

OOOOORRZAAAA!!!!

Jerzy Knabe Kapitan Krajowy MKP